Edukacja przez Film – spotkanie prezentacyjne dla kadry pedagogicznej.

Mamy zaszczyt zaprosić nauczycielki i nauczycieli szkół ponadpodstawowych w Gdańsku na spotkanie prezentacyjne w ramach projektu „Edukacja przez Film”, który realizujemy na rzecz programu Edukacja do Kultury.

Data: 4 września Godzina: 15:00

Miejsce: Kino Kameralne Cafe ul. Lektykarska 4, Gdańsk

Projekt „Edukacja przez Film” jest inicjatywą skierowaną do uczniów liceów w Gdańsku, której celem jest rozwijanie świadomości kulturowej, zainteresowania sztuką filmową oraz wzmacnianiem kompetencji medialnych i społecznych młodych osób. W trakcie spotkania zaprezentujemy Państwu nasze plany i działania edukacyjne, które będziemy realizować w okresie od października do grudnia 2023 roku dla zrekrutowanych grup. Spotkaniu będzie towarzyszył seans filmowy.

Plan spotkania:

  1. Prezentacja projektu „Edukacja przez Film” – przedstawienie celów, idei i zakresu działań, które będziemy podejmować w trakcie projektu.
  2. Pokaz filmowy – Film „Moja zbrodnia” najnowsza komedia francuska w reżyserii François Ozona.
  3. Dyskusja i pytania – po pokazie i prezentacji będziemy mieli czas na dyskusję i odpowiedzi na wszelkie pytania, które pojawią się w związku z projektem.

Na czas trwania całego wydarzenia przewidujemy maksymalnie 3h.

Projekt „Edukacja przez Film” ma na celu stworzenie inspirującego i otwartego środowiska dla młodzieży, w którym poprzez film i kulturę rozwijamy zrozumienie innych oraz krytyczne myślenie. Wierzymy, że ta inicjatywa przyczyni się do wzbogacenia edukacji uczniów i wzmocnienia więzi między uczestnikami.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w Kinie Kameralnym Cafe. Prosimy o zapisy, abyśmy mogli odpowiednio przygotować miejsca dla wszystkich zainteresowanych.

ZAPISY: https://forms.gle/eeWg4uB3tqhaJv3JA

Kontakt:

Aleksandra Janowicz

kontakt@awareness.org.pl

Arrow-up